یادداشت/
سخنان اخیر رهبر حکیم انقلاب اسلامی، تجلی ویژگی‌های یک رهبر الهی بود؛ رهبری که با اتکا به خدای بزرگ و اعتماد به وعده‌های الهی هیچ‌گاه منفعل نمی‌شود و در بن‌بست قرار نمی‌گیرد.
مجاهدت های خاموش هدیه به ملتی بیدار
گمنامی الفبای تلاش آنهاست و مجاهدت خاموش آنان امنیتی پایدار را در پهنای کشورمان ارزانی داشته است.
یادداشت/
رئیس‌جمهور آمریکا و یا همان ترامپ گاودوش در دیدار با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در کاخ سفید مستقیماً ذوق‌زدگی‌اش را از دوشیدن عربستان سعودی ابراز کرد و این یعنی گاو دوش به دنبال تحقق اهداف استکباری خود در منطقه است.
یادداشت
«اعتراضی بود، تمام شد. برخی سوءاستفاده کردند، نیروهای امنیتی به خوبی اداره کردند. الان شمای جامعه‌شناس، روانشناس اجتماعی و... باید تحلیل و واکاوی کنید علت اعتراضات را..»
یادداشت/
یمن در زیر چکه های ظلم و ستم عربستان سعودی
مقاله /

کارشناس مسائل فرهنگی وسیاسی از شهرستان خلخال  عنوان کرد : راه برون رفت از مشکلات، وعبور از تهدیدات دشمن ، داشتن تفکر بسیجی است.

یادداشت/
اگر تا پیش از مناظرات انتخاباتی همین انتخابات چند ماه پیش، توده مردم کوچه و بازار، فقط شنیده بودند که برخورد با مفسدان اقتصادی دانه‌درشت‌، چه هزینه‌های سنگینی برای قوه قضائیه دارد، متأسفانه بعد از آن مناظرات، همه آن «شنیده‌ها» منضم به «دیده‌ها»یی شد.
یادداشت/
آقایان مستقیم مسئولین مذاکرات برجام شما مگر خبر از دشمن عهد شکن خود نداشتید.
یادداشت/
امنیت پایدار کشور مرهون رشادت، پایداری و حضور سربازان رشید گمنام امام زمان (عج) در کشور است .
یادداشت/
جدایی اقلیم کردستان نه تنها استقلال را به ارمغان نمی آورد بلکه تشکیل یک اسرائیل کوچک برای جنایت در منطقه بر علیه مسلمانان را رقم خواهد زد.
یادداشت/
مدهای غربی که نه تنها برای زنان ایرانی شخصیت نمی افریند بلکه آنان از شخصیت واقعی و وقار به دور می کند
یادداشت/
استراتژیست‌‌های کاخ سفید، سیاست نانوشته‌ای دارند، مبنی بر اینکه «از هر چیزی که نقض می‌کنیم، باید دفاع کنیم» ! آمریکا بزرگ‌ترین ناقض توافقات بین‌المللی است و هیچ توافقی از گزند بدعهدی این کشور در امان نمانده است.
یادداشت؛
فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: «جنگ دیر‌الزور ما را به پیروزی نهایی نزدیک می‌کند و به‌نظر من، جنگ دیر‌الزور آخرین عملیات بزرگ ارتش سوریه است و هر آنچه باقی می‌ماند، جزئیات است.»
یادداشت/
اسپینرها اسباب بازیهای که که خیلی راحت ارز را از کشور خارج می کنند به ازای فروش هر یک عدد از انواع مختلف اسپیرها 3 تا 8 دلار عاید بازار چینی ها می شود.
یادداشت /
جناب وزیر! تغییر محل سرور تلگرام، این نجس افزار صهیونیستی و صاحبان خائن آن را تطهیر نمی کند! اینجا قتلگاه است... که ظاهر زیبا و فریبنده اش بعضی از مسئولین را تبدیل به بلند گوی دشمن کرده است! و باطن فاسد و ضد خداییش اعتقادات و ارزش های مردم مسلمان و شهید پرور کشورمان، امنیت و معصومیت کودکان و غیرت نوجوانان و جوانانش را هدف گرفته است...

صفحه‌ها