تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22070
تاریخ انتشار: ي, 1397/02/09 - 07:24
گمنامی الفبای تلاش آنهاست و مجاهدت خاموش آنان امنیتی پایدار را در پهنای کشورمان ارزانی داشته است.

 به گزارش ازناو ، در هفته ای به سر می بریم که مصادف است با ولادت مسعود دوازدهمین اختر تابناک امامت وولایت و این روز مصادف شده با نامگذاری ارزشمند هفته سربازان گمنام امام زمان (عج).
سربازانی که شاید گمنام باشند ولی مجاهدت خاموش آنان امنیتی پایدار را در پهنای کشورمان ارزانی داشته است.
نیروهایی که اگر تلاش گسترده و شبانه روزی آنان در تمامی حوزه نباشد شاید شاهد بمب گذاری ها ،حملات مسلحانه، حضور اشرار در مرزها و داخل کشور و فتنه گری ها باشیم.
شاید اگر نباشد چشمان بیدار سربازان گمنام امام زمان (عج)  شاهد باشیم که مقاصد شوم دشمنان در کشور عملی شود.
و اگر نیم نگاهی به خارج از مرزهای کشور خود بیاندازیم عدم امنیت را به سادگی خواهیم دید.
 واین نعمتی که ائمه اطهار (ع) بارها سفارش آن را کرده که  امنیت بالاترین نعمات روز زمین است که باید شاکر بود.
و اکنون سرو قامتان امنیت نامی به بلندای عزت و افتخار دارند  و بارها در چند دهه اخیر با عملیات های برون مرزی و داخل مرز ها نشان دادند که لیاقت سربازی امام زمان (عج ) را دارند.
شاید در جامعه حضور ارزشمند سایر نیروهای نظامی و انتظامی مشهود است ولی باید قدردان زحمات نیروهایی بود که متعهدانه، دلسوزانه، حامی نظام، انقلاب و رهبری هستند و در راه اعتلای این نظام، حفظ آن از گزند دشمنان تلاش و مبارزه می کنند.
گرامی می داریم یاد و خاطره شهدایی که با سربند سربازان گمنام امام زمان (عج) در دفاع از کشور جان دادند تا آبروی کشور، هویت ایرانی، اقتدار ایران، عزت ملت ایران حفظ شود.
یاد می کنیم از رهبر کبیر انقلاب حضرت امام (ره)  که در جمله ای  در خصوص  سربازان گمنام امام زمان (عج) فرمودند:    سربازان گمنام امام زمان (عج) ما نام و نشان نمی خواهند واین به معنای آن است که این سربازان اگر چه گمنام هستند ولی وجودشان تضمین و تزریق امنیت و آرامش و آسایش در رگ های جامعه است.
امام خامنه ای مد ظله عالی بارها در بیانات ارزشمند خود به نیکی از تلاش های صادقانه این نیروها یاد و آنان را حافظان اصلی نظام و انقلاب عنوان کردند.
در ذیل این یادداشت  بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای در وصف سربازان گمنام امام زمان (عج) درج شده است.
امام خامنه ای فرمودند :  وزارت اطلاعات در حقیقت یک پایگاه عظیم مبارزه و جهاد است، مهمترین عامل موفقیت مسئولان و کارکنان این وزارتخانه( وزارت اطلاعات) ایمان دینی است، این افتخار شما را بس که امام بزرگوارمان سینه هایتان را با مدال سربازی گمنام امام زمان(عج) مزین داشتند، وزارت اطلاعات حافظ اسرار مردم، افشار توطئه دشمنان،سربازان گمنام امام زمان فرزندان مردم عزیز ایرانند،امنیت و آرامش امروز، ره آورد مجاهدتهای خاموش،لبخند رضایت مردم شیرین ترین هدیه برای سربازان گمنام امام زمان،آرامش و امنیت جامعه رهون سربازان گمنامی است که دائم در جهاد فی سبیل الله اند،شهدای عرصه گمنامی نامداران بی نشانند،مجاهدت های خاموش زیباترین مصداق انتظار
به گزارش ازناو، با چه زبانی باید شاکر بود از زحمات سربازانی که با چشمان بیدار و بصیر حراست از  شان و شوکت این ملت را بر عهده دارند ودر این راه از هیچ تلاش و مجاهدتی دریغ نکرده و تا پای جان در عرصه سربازی امام زمان (عج) بی نشان و بی پلاک همچنان در تلاشند.
 

ارسال نظر