تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 3700
تاریخ انتشار: چ, 1391/12/16 - 20:29
عکس هایی از بازی آقای حسن رضایی عضوتیم بسکتبال شهرداری تبریز در مسابقات بسکتبال باشگاهی کشور

عکس هایی از بازی آقای حسن رضایی عضوتیم بسکتبال شهرداری تبریز در مسابقات بسکتبال باشگاهی کشور

آقای حسن رضایی از بسکتبالیست های خلخال که سابقه عضویت درتیمهای ملوان انزلی، راه آهن تهران، داماش گیلان ، را دارد واز شاگردان مربی بسکتبال آقای ناشر رضایی می باشد

در عکس ها لباس سفید وکتانی فسفری و باشماره9 دیده می شود

Adult Sites Continue to Gain Momentum – http://10adultdatingsites.com/ Are Still Popular. We all have sexual desires that deserve to be filled in a no-strings attached agreement. Thanks to the advent of the internet, and mankind’s natural want to return to their animalistic roots, your next hook-up is as easy as the click of a button.

دیدگاه‌ها

با عرض سلام میخواستم از این فرصت استفاده کنم و از مربی عزیزم اقا ناشر که زحمات زیادی رو نه تنها واسه من بلکه ورزش شهرمون کشیدن بی نهایت تشکر کنم البته لازم میدانم از آقایان شهیدی .عباس اروجعلیزاده . صادق کرامت .رسول رفیعی . مسعود اسدی . حسین سلیمی که مقطعی زحماتی را برای پیشرفت اینجانب کشیده اند تشکر کنم و امیدوارم که گوشه ای از زحمات این بزرگواران را جبران کرده باشم.

بنده به عنوان دوست این عزیز و بازیکن بسکتبال که سالها شاهد زحمات و تمرینات فراوانشان در این رشته ورزشی بوده ام برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که شاهد بازی ایشان در رده های بالاتر ورزشی باشم تا به حق واقعی خود برسند.

سلام برادران رضایی از افتخارات ورزش شهرستان خلخال می باشند.حسن آقا ، بازی در تیم های مطرح کشور آن هم با چنین امکانت محدود و محرومیت منطقه بسیار ارزشمند است. بنده این افتخار را به شما و خانواده محترم و جامعه ورزشی خلخال تبریک می گویم.

آقا حسن خوشحال شدم. موفق باشید.

باعرض سلام میخواستم از این فرصت استفاده کنم وبنده هم در نوبت خود از برادر عزیزم حسن رضایی که سالها زحمت و تلاش های فراوانی در رشته ی بسکتبال کشیده تشکر و برایش ارزوی موفقیت دارم . و امیدوارم که به همین زودی شاهد بازی ایشان در رده های بالاتر ورزشی باشم به امید خدا. و از مربی عزیزشان اقای ناشر رضایی تشکر فراوان دارم.

منم به عنوان یکی از دوستای حسن آقای عزیز خیلی خوشحالم که تونسته یکی از بهترین های بسکتبال توویه شهرمون و خیلی از تیمهای دیگه باشه.و باعث سر بلندیه همه ی ماها و شهرمون بشه.که البته همه ی اینا به خاطر زحمتای زیادیه که خودش کشیده البته مربیه خوبمونم که برادر همین عزیز هست زحمتای خیلی زیادی براش کشیده.و من به هر دو عزیز این موفقیت و تبریک میگم.امیدوارم در آینده نزدیک این دو عزیز و در مراتب بالاتر ورزشیه کشور ببینم.

با عرض سلام.من برای دوست عزیزم حسن رضایی آرزوی مؤفقعیت و بازی در رده های بالاترو را دارم وهمچنین از آقای ناشر رضایی که برای والیبال شهرستان هم زحمات زیادی کشیدن بسیاربسیار تشکر میکنم واز مسؤلین نیز تقاضا دارم از چنین مربیان و بازیکنان حمایت کنندکه اونم امیدوارم ولی نه امیدوارم نیستم اصلا نمیکنن

با سلام و احترام پتانسيل و استحقاق و لياقت حسن رضايي بسيار بالاتر از تيم هايي است كه نام برده ايد بازيكني كه هميشه جزو 15 نفر اصلي تيم ملي جوانان بوده و سالها در اردوهاي تيم ملي جوانان بوده ، تا الان بحقش نرسيده ، آرزوي ما موفقيت و رسيدن به بالاترين قله هاي ورزشي براي ايشان و همچنين مهدي جعفري عزيز و نيز ناشر رضايي گرامي و ساير بازيكنان خوب و ارزنده شهرمان مي باشد. عباس اروجعلي زاده
ارسال نظر