تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22193
تاریخ انتشار: د, 1397/03/21 - 17:34
فرماندار خلخال در نشست با مدیر کل میراث فرهنگی استان گفت: نشریات مکتوب و نویسندگان، تهیه کنندگان، برنامه سازان از ظرفیت های گردشگری خلخال غافل نباشند.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی عصر امروز در نشست با مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان اردبیل در خلخال اظهار داشت:  صاحبان نشریات مکتوب و نویسندگان، تهیه کنندگان، برنامه سازان  و مدیران مسئول نشریات  از ظرفیت های گردشگری خلخال غافل نباشند.

فرماندارخلخال با اظهار تاسف از این بیان این موضوع که در نشریات مکتوب ، جراید نامی از ظرفیت های گردشگری شهرستان خلخال نیست گفت: شهرستان خلخال کلکسیونی از ظرفیت های گردشگری طبیعی و غیر طبیعی است و نباید ظرفیت های همچون رودخانه خروشان قزل اوزن بعد از روخانه ارس و یا دومین قله استان  منطقه حفاظت شده آق داغ  بعداز سبلان بزرگ به خوبی معرفی نشود.

فرماندار خلخال گفت: درکنارظرفیت های موجود شهرستان خلخال جدیدا پای تهیه کنندگان فیلم های سینمایی صدا و سیما به شهرستان خلخال باز شده و مجموعه پربیننده رهایم کن که از مجموعه های موفق شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران است در روستای کزج وبخش خورش رستم خلخال تهیه شده است.

فرماندارخلخال گفت: این نشان از ظرفیت موجود خلخال در برنامه سازی است و انتظار می رود تهیه کنندگان ، برنامه سازان ، مدیران مسئول نشریات مکتوب و مجازی در معرفی صنایع دستی و ظرفیت های گردشگری اقدام لازم را به مرحله اجرا بگذارند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر