تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22189
تاریخ انتشار: ج, 1397/03/18 - 12:25
همزمان با روز جهانی قدس مردم خلخال با حضوری گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با شعار های مرگ بر اسرائیل بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.

به گزارش ازناو، ظهر امروز مردم خلخال در لبیک به ندای آزادی قدس شریف به خیابان ها آمدند و با شعار های مرگ بر اسرائیل و مرگ آمریکا انزجار همیشگی خود را از رژیم اشغالگر قدس به نمایش گذاشتند.

امروز مردم خلخال اعلام کردند که دست از حمایت فلسطین برنخواهند داشت و تنها خواسته شان ازادی قدس شریف از چنگال صهیونیسم است.

به گزارش ازناو ، مردم خلخال با آتش زدن پرچم رژیم اشغالگر قدس و آمریکا جنایات اخیر رژیم جعلی اسرائیل در نوار غزه و انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کردند.

در این مراسم حجت الاسلام جعفر توحیدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه خلخال ضمن تشریح وضعیت سرزمین های اشغالی وتاریخچه ظلم رژیم جعلی اسرائیل با حمایت شیطان برزگ آمریکا به مردم مظلوم فلسطین گفت: همانا گفته مقام معظم رهبری که اسرائیل نابود خواهد شد تحقق این فرموده را شاهد خواهیم بود و نابودی اسرائیل بسته به وحدت مسلمانان و اتحاد آنان دارد.

وی با محکوم نمودن جنایات رژیم جعلی اسرائیل و حمایت های استکبار جهانی از این غده سرطانی گفت: حمایت ملت ایران از انقلاب انتفاضه ادامه خواهد داشت.

توحیدی ضمن اشاره به اهمیت اولین قبله مسلمین جهان گفت: حمایت ملت ایران همیشه در کنار فلسطین عزیز باقی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر