تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22188
تاریخ انتشار: ي, 1397/03/20 - 07:24
به همت اداره بنیادشهید انقلاب اسلامی خلخال برگزار شد/
محفل انس با قرآن با عنوان "گلشن وحی "در مسجد محمد رسول الله خلخال
همزمان با ماه مبارک رمضان محفل معنوی انس با قرآن باعنوان "گلشن وحی " به همت بنیادشهید خلخال در مسجد محمد رسول الله شهرستان خلخال برگزار شد.

به گزارش ازناو ، همزمان با ماه مبارک رمضان به همت اداره بنیاد شهیدوامور ایثارگران شهرستان خلخال و جمعی از قاریان برتر استانی و شهرستانی محفل پرنور انس با قرآن با عنوان "گلشن وحی" در مسجد محمد رسول الله خلخال برگزار شد.

در این مراسم عبدالله فرجی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال رشد و ترقی زندگی اجتماعی را در سایه توجه به قرآن و عمل به قرآن عنوان نمود.

حجت الاسلام یوسف ابراهیمی معاونت تبلیغ حوزه علمیه خلخال نیز در سخنانی ضمن قدردانی از اداره بنیاد شهید و مجمع قرآنی شهرستان خلخال وقاریان حاضر در این محفل قرآنی شهرستان خلخال گفت: کمرنگ شدن محافل قرآنی و عدم حضور کارکنان  ادارات و مسئولین ادارات و شهر جای تاسف دارد .

وی با اشاره به این که ماه مبارک رمضان فرصت مناسب برای بازنگری به اعمال و توجه بیشتر به قرآن ومفاهیم ارزشمند آن است گفت: انتظار می رود کارکنان ادارات و مسئولین در این گونه مراسمات حضوری پررنگ داشته باشند و محافل قرآنی رونق خودرا باز یابد.

قرائت قرآن به صورت دسته جمعی با حضور قاریان برتر شهرستانی و استانی از دیگر برنامه های این محفل معنوی بود.

به گزارش ازناو ،

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر