تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22176
تاریخ انتشار: ي, 1397/03/20 - 23:50
محفل معنوی یادواره 110 شهید والامقام سه ماهه اول خلخال با محوریت شهدای 15 خرداد و پاسداشت مقام امام راحل در مسجد امام خمینی (ره) شهر خلخال برگزار شد.

به گزارش ازناو ، همزمان با ماه مبارک رمضان به همت  اداره بنیاد شهید وا مور ایثارگران شهرستان خلخال  با حضورمردم قدرشناس و شهیدپرور خلخال  محفل معنوی یادواره 110 شهید والامقام سه ماهه اول خلخال با محوریت شهدای 15 خرداد و پاسداشت مقام امام راحل  در مسجد امام خمینی (ره) شهر خلخال برگزار شد.

در این مراسم که با حضور امام جمعه ، اعضای شورای تامین و جمعی از کارکنان ادارات و مردم ولایتمدار و شهیدپرور خلخال برگزار شد ججت الاسلام امیر رشتبری در سخنانی با تشریح شخصیت مقام امام راحل و نقش تاثیر گذار وی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی و هدایت این نظامی دینی وا لهی گفت:امام خمینی (ره) در راه اعتلای دین ، مبارزه با استکبار و تقویت پایه های انقلاب تلاش خودرا تا آخرین لحظه عمر خود به کار گرفت واکنون برای حفظ دستاورد امام راحل نیازمند روح تعبد، ولایت مداری و ولایت پذیری و نشر آن در جامعه هستیم.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پانزده خرداد و شهدای شهرستان خلخال یاد وخاطره شهدای سه ماهه اول شهرستان خلخال را گرامی داشت.

مدیحه سرایی و سوگواری در مصیبت رحلت جانسور امام راحل و شهدای 15 خرداد از دیگر برنامه های این محفل معنوی در خلخال بود.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر