تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22171
تاریخ انتشار: ش, 1397/03/12 - 13:45
ازناو: فرماندار خلخال خبر داد:مردم شهرستان خلخال همپای سراسر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنند.

به گزارش ازناو ، فر یدون بابایی بعدازظهر امروز درجلسه روز هماهنگی روز قدس در جمع مسئولین ادارات و روابط عمومی های ادارات و خبرنگاران اظهار داشت:مردم خلخال همپای سراسر کشور برای حضور حداکثری در راهپیمایی روز جهانی قدس آماده می شوند.

وی با اشاره به انزجار ملت ایران از استکبار جهانی و سرکرده صهیونیست اسرائیل غاصب گفت:مردم خلخال حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین در 18 خرداد ماه به نمایش خواهند گذاشت و بار دیگر به فرمان مقام معظم رهبری در حمایت ازقبله اول مسلمین جهان لبیک خواهندگفت.

فرماندار خلخال ضمن تاکید بر حضور حداکثری ادارات و کارکنان در راهپیمایی گفت: روز قدس روز حضور و دفاع از هویت مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با تفکر صهیونیستی است.

فرماندار خلخال با اشاره به پوشش رسانه ای سال گذشته روز قدس خلخال گفت: انتظار می رود روز قدس امسال از تمام ظرفیت صدا و سیمای مرکز استان برای پوشش حضور مردم شهرستان خلخال دراین روز حماسی استفاده شود.

به گزارش ازناو ، راهپیمایی روز قدس خلخال راس ساعت 12 روز جمعه 18 خرداد ماه از محل میدان معلم خلخال آغاز و پس از عبور از خیابان امام (ره) و بلوار 17 شهریور به نماز پرفیض جمعه خلخال منتهی خواهد شد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر