تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22164
تاریخ انتشار: پ, 1397/03/10 - 07:53
رئیس دادگستری شهرستان خلخال گفت: مردم خلخال در جشن گلریزان سال 1397 به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد مالی بیش از 70میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش ازناو ، علی رمضانپور در جشن گلریزان شهرستان خلخال که همزمان با 14 رمضان و ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و کریم اهل بیت در مجتمع فرهنگی ارشاد خلخال برگزا رشد گفت: مردم خلخال امسال نیز پای ثابت یاری رسانی و کمک و همنوع دوستی بودند و بیش از 70میلیون تومان به امر آزاد سازی زندانیان ومحکومین جرائم غیر عمد مالی کمک کردند.

وی گفت: وی از افزایش دوبرابری این کمک ها نسبت به سال گذشته خبر داد وافزود: نیت خیر مردم نوعدوست خلخال و مسولین و خیرین نیکوکار ستودنی است وامسال برای آزاد سازی زندانیان جرائم غیر  عمد  شهرستان خلخال بیش از دو میلیارد و پانصد میلیون تومان نیاز است که در کنار کمک های مردم خلخال در گلریزان سال 1396 بیش از 61میلیون تومان از سوی استان اردبیل و بیش از 140میلیون تومان نیز از سوی تهران با احتساب کمک 36 میلیون تومان مردم در جشن گلریزان جمع آوری شد.

رمضانپور گفت:  این کمک ها از سوی مردم تا عید فطر ادامه خواهد داشت و مردم می توانند کمک های خود به امر ازاد سازی زندانیان غیر عمد مالی تحویل دهند.

 

که امسال انتظار می رود تا روز عید فطر این کمک ها بیشتر شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر