تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22144
تاریخ انتشار: چ, 1397/03/02 - 12:00
مسئولین گیلان با دیدن وضعیت نامناسب جاده اسالم به خلخال هنوز پنبه در گوش صدای ناراحتی و نارضایتی مردم را نمی شوند و حال سخن مردم این است درحالی که جاده پونل مسدود دست ولی جاده اسالم نیز قابل تردد نیست.

به گزارش ازناو ، جاده خلخال به اسالم اولین جاده ی ارتباطی شهرستان خلخال به استان گیلان از زمان های بسیار قدیم است اما در این میان با رونق گردشگری منطقه در این جاده که یکی از بی نظیرترین جاده های ایران وجهان است ولی مسئولین استان گیلان هیچ توجهی به این جاده که یک جاده مشترک بین استان اردبیل وگیلان است ندارند.

چند روزی است که جاده خلخال به پونل به لحاظ رانش زمین در کیلومتر 22 و 38 مسدود و حرکت لاک پشتی اداره کل راه راهداری وحمل و نقل جاده ای گیلان در حال انجام است ولی با این حرکت تا اواسط خرداد هم بازگشایی دو نقطه رانشی در جاده پونل به درازا خواهد کشید.

از سوی دیگر مسافرانی که برای تردد به مرکز استان گیلان و کشور ازمسیر اسالم در حرکت هستند در حوزه گیلان با مشکلی عظیم در جاده مواجه هستندوجاده خلخال به اسالم درحوزه گیلان علاوه بر نابسامانی در نگهداری جاده مشکلاتی همچون بدی آسفالت، نبود شانه خاکی، نبود خط کشی ، نبود روشناسی در زمان مه رانندگان و مسافران را به ستوه آورده است.

البته درحوزه خلخال مسیر خلخال به اسالم در حال تبدیل شده به راه اصلی و مراحل پایانی کار در حال انجام است ولی در حوزه گیلان از 50 سال گذشته هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

به گزارش ازناو ،  تنها در دهه هفتاد یک لایه آسفالت انجام گرفته با گذشت زمان و وضعیت آب و هوایی منطقه و کولاک گیر و برفگیر بودن مسیر این جاده اکنون در حال جانسپاری است.

حال جای سخن با مسئولین استان گیلان است که آقایان مسئولین استان گیلان هر دو جاده در حوزه شما وضعیت نامناسب دارد کی رسیدگی خواهید کرد.

در زمستان که بهانه روزهای خوش و بهار را کردید اکنون بهار در حال سپری شدن است ولی از آغاز به کار شما خبری نیست.

چند تن از رانندگان مسیر اسالم به خلخال ضمن گله مندی از مسئولین اظهار داشتند: چندین بار مشکلات جاده خلخال به اسالم درحوزه گیلان را به سمع و نظر بخشدار تالش و فرماندار تالش رساندیم ولی هیچ ترتیب اثری به صبحت های نداده و حتی زحمت بازدید از این جاده را هم قبول نکردند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر