تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22105
تاریخ انتشار: ي, 1397/02/16 - 08:59
زمانبر شدن ترمیم مسیر حفاری در کوچه های منتهی به مصلی خلخال و ادارات مستقر در خیابان پاسداران موجب گله مندی نمازگزاران و کارکنان ادارات این مسیر شده است.

به گزارش ازناو ، از سه هفته گذشته حفاری ها ها در خیابان پاسداران از جنب آموزش و پرورش ، کوچه منتهی به مصلی حضرت آیت الله خامنه ای از سوی آب و فاضلاب شهری آغاز شده و در این راسته در طول این سه هفته نه تنها کار به جایی نرسیده و پایان نیافته و بلکه کنده کاری های موجب و گله و لای ایجاد شده در این مسیر ها که یکی از مسیرهای پرترد شهری و استقرار چندین مدرسه و بیش از هشت اداره در این مسیر است موجب گله مندی نمازگزاران واهالی ساکن و کارکنان ادارات دراین منطقه شده است.

در حال حاضر نیز بعد از چند هنوز گل و لای و کنده کاری در محل بدون کمپکت باقی مانده و با کمترین بارندگی گل لای حاصل روانه خیابان پاسداران می شود.

این خیابان محل تردد اهالی و کارکنان برای رفتن به ادارات میراث فرهنگی،حوزه علمیه خواهران فاطمه الزهرا، مصلی حضرت آیت الله خامنه ای ، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی ، اداره ثبت ، مرکز شماره هشت فنی وحرفه ای خواهران ، دادگستری خلخال ، پارک ائلر باغی و اهالی ساکن خیابان پاسداران وا مامت و مدارس چمران ، دبیرستان فضه ، باقرالعلوم، و آموزش وپرورش است .

حال مسئول آب و فاضلاب شهری با توجه به اینکه با تلاش شبانه روزی این پروژه رها شده را به پایان برساند هنوز منتظر خوشی اب هوا است .

صرفا جهت اطلاع مسئول آب وفاضلاب شهری خلخال که آب هوا تا پایان همین هفته به همین روال است شما تا برگزاری نماز جمعه کارهای نیمه تمام این مسیرهای یادشده در خیابان پاسداران را به پایان ببرید.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر