تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 22073
تاریخ انتشار: ج, 1397/02/07 - 11:56
امام جمعه خلخال گفت: امنیت کشور در سایه تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان و اشراف اطلاعاتی این نیرو حاصل شده است.

به گزارش ازناو، حجت الاسلام رشتبری خطیب این هفته نماز جمعه خلخال در سخنانی با تبریک میلاد مسعود حضرت امام زمان (عج) و هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) ضمن قدردانی از این نیروی ولایت و ارزشمند گفت:امنیت کشور در سایه تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان و  اشراف اطلاعاتی این نیرو حاصل شده است.

حجت الاسلام رشبتری گفت: مقام معظم رهبری سربازان گمنام امام زمان (عج ) چشمان بینای نظام معرفی کرده و بیشترین مراقبت از کشور و صیانت از نظام با حضور گسترده این نیرو و تلاش های شبانه روزی آنان و اشراف اطلاعاتی  آنان حاصل شده است.

رشتبری گفت:در تمامی فتنه ها و انگیزهای دشمن ورود و عمل به هنگام کار اطلاعاتی مجموعه سربازان گمنام امام زمان (ع) توان بازدارندگی کشور در مقابله با دشمنان نظام را افزایش داده و اکنون در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی و بسیج این نیرو با توان در صیانت از انقلاب کار مجاهدت خاموش را در پیش دارد.

امام جمعه خلخال با اشاره به هفته کارگر و تاکیدات دین مبین اسلام در اهمیت بخشی به این قشر از جامعه گفت: مسوولین باید با توجه به شعار سال و اهمیت دادن به شعار سال و فرموده مقام معظم رهبری وبه کارگیری فرمایشات معظم له  ضمن حمایت از کالای ایرانی بر ضرورت توجه جامعه به خرید کالای ایرانی در اشتغال جوانان این خاک و بوم توجه داشته باشند.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر