تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21906
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/26 - 15:06
فرماندار خلخال در شورای اداری شهرستان خلخال گفت: ملاک ارزیابی مدیران و اختصاص اعتبار در کمیته برنامه ریزی عملکرد مسئول اداره است.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی در آخرین جلسه شورای اداری سال 1397 با اشاره به اینکه عملکرد مدیران یکی از ملاک های ارزیابی آنان برای فعالیت آنهاست گفت: عملکرد مسئولین ادارات رصد می شود.

فرماندار خلخال گفت: توزیع اعتبارات نیز بر اساس عملکرد بوده و هر اداره بیشترین و بهترین عملکرد را داشته باشد در توزیع اعتبارات نیز از جایگاه بهتری برخوردار خواهد بود.

فرماندار خلخال با اشاره به تخصیص بیشترین اعتبارات در حوزه جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: آنچنان رضایتی از جهاد کشاورزی نداریم و این به استان و مدیریت قبلی  بر می گردد و استان باید در حل این مشکل در کمترین زمان اقدام نماید و حوزه جهاد کشاورزی یکی از پراهمیت ترین حوزه ها در شهرستان خلخال است وانتظار می رود با ورود مدیریت جدید شاهد ساماندهی مناسب در حوزه جهاد کشاورزی باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان خلخال از تخصیص 80 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی  خبر داد وگفت و  150 طرح در کارگروه فنی استان مصوب و باعتبار 38 میلیارد تومان به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.

فرماندار خلخال در ادامه از روکش آسفالت 20کیلومتر راه خلخال به هشجین در سال 1397، آسفالت 17 مسیر روستایی ،و انجام بیش از 70 درصد از راه گردشگری خلخال شال ماجولان ماسوله خبرداد وگفت: جاده خلخال کلور درام نیز با ورود پیمانکار جدید جهاد نصر زنجان در حال ادامه است.

فرماندار خلخال از طرح جمع آوری معتادین متجاهر در سطح شهرستان خلخال با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال خبر داد وگفت: با اجرای این طرح امسال نیز شاهد کاهش جرائم سرقت در شهرستان خلخال خواهیم بود.

فرماندار خلخال گفت: افراد جمع آوری شده علاوه بر ترک اعتیاد خود با مشاغل و حرفه هایی آشنا و زمینه اشتغال آنان نیز فراهم شد.

فرماندار خلخال یاد وخاطره سردار شهید مهدی باکری را گرامی داشت و گفت: این فرمانده شهید گمنامانه خدمات ارزشمندی را در مسئولیت های خود در شهرداری و در هشت سال دفاع مقدس انجام داد که هیچ ادعایی مادی و  دنیوی نداشت.

رئیس شورای اداری شهرستان خلخال  بر لزوم حفاظت از اموال ادارات با ایجاد ایمنی در ادارات برای اسناد و تجهیزات را یادآور و گفت: مدیران در هنگام ترک شهرستان حتما جانشین خود را معرفی و نسبت به توجیه فرد جایگزین اقدام نمایند.

وی با قدردانی از صدا و سیما و فعالیت های انجام شده گفت: طبق تفاهم نامه منعقد شده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل، و پیگیری های انجام شده پروژه های این سازمان در شهرستان خلخال با جدیت انجام خواهد شد.

فرماندار خلخال با اشاره به جاذبه گردشگری شهرستان خلخال در حوزه جاده خلخال به اسالم گفت: متاسفانه در حوزه گیلان  شاهد مناظر نازیبا ا زجمله زباله در داخل جنگل و اسفالت نامناسب مسیر و نبود خط کشی هستیم که چندین بار مکاتبه با فرماندار تلاش و مسئولین استانی در این خصوص انجام شده که نیازمند توجه مسئولین استان گیلان به این جاده جهت تردد سهل و ایمن مسافران نوروزی از این جاده هستیم.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر