تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21896
تاریخ انتشار: ج, 1396/12/25 - 07:52
به همت جمعیت هلال احمر شهرستان خلخال کمک های انسان دوستانه و هدایای مردم شهرستان خلخال با حضور اعضای مدیریت بحران شهرستان خلخال در محل جمعیت هلال احمر خلخال در دو کامیون بارگیری وارسال شد.

به گزارش ازناو ، صبح امروز با حضور فرماندار خلخال و جمعی از اعضای مدیریت بحران شهرستان خلخال هدایای مردمی و کمک های انسان دوستانه مردم شهرستان خلخال جهت کمک به مردم کرمانشاه از محل اداره جمعیت هلال احمر خلخال در قالب دو کامیون بارگیری و به کرمانشاه ارسال شد.

این کمک ها شامل ، البسه نو زنانه و مردانه و بچگانه ، پتو و سایر لوازم می باشد که با حضور کارگروه تخصصی امداد و نجات شورای هماهنگی مدیریت بحران تقدیم مردم کرمانشاه شد.

فریدون بابایی فرماندار خلخال در مراسم بارگیری کمک های مردمی شهرسان خلخال به مردم کرمانشاه  از پیشقدم شدن مردم شهرستان برای حضور در صحنه کمک به همنوع در مناطق مختلف کشور قدردانی کرد.

حجت الاسلام عبدالاحد بابایی در گفتگوبا خبرنگار ازناو گفت: اقلام ارسالی با همت داوطلبان تفکیک، دسته بندی و بسته بنده شده و این کمک ها نشان از همدلی مردم خلخال با مردم کرمانشاه است که درآستانه سال نو  مردم نوعدوست خلخال به فکر هموطنان خود در مناطق زلزله زده هستند.

 به گزارش ازناو ، ارزش اقلام ارسالی قریب به یک میلیاردوچهارصدمیلیون ریال میباشد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر