تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21868
تاریخ انتشار: پ, 1396/12/24 - 23:33
جاده خلخال به اسالم در حوزه گیلان قابل تردد نیست و بی توجهی همچنان به این جاده زیبای کشور ادامه دارد.

به گزارش ازناو، در چند قدمی نوروز 1397 قرار داریم ولی شاید درج این گزارش خبری برای عده ای از مخاطبان تکراری باشد ولی رسالت خبری ایجاد می کند تا مشکلات مردم به گوش مسئولین برسد و گوش شنوایی در آن سوی حوزه استحفاظی خلخال در حوزه گیلان شنوا نیست.

با اینکه بیشترین مسیر از خروجی شهر اسالم تا شهرستان خلخال در حوزه گیلان بوده ولی بی توجهی به این جاده مهم خاورمیانه همچنان ادامه دارد.

هر چند سفر از این جاده رویایی با در نظر گرفتن همه مشکلات زیباست ولی کیفیت پایین آسفالت، معایب آسفالت و چاله های ایجاد شده در نقاط مختلف این مسیر زیبای گردشگری  از عمده مشکلات این جاده است که حتی اهالی تالش در ییلاقات جاده خلخال به اسالم نیز از دست مسئولین تالش نارحت هستند.

قول مسئولین شهرستان تالش و نماینده مردم تالش در مجلس نیز به جایی نرسید و تنها در یک مقطعی چند کیلومتری روکش شد که آن هم با تردد کامیون های شن وماسه اکنون به راه روستایی تبدیل شده است.

و اهالی ییلاقات مسیر جاده های خاکی ارتباطی خود را بهتر از این جاده می دانند و هر چند مسئولین شهرستان تالش و استان گیلان اسم این جاده را در همایش ها و سمینار ها یدک می کشند ولی توجهی از مسئولین برای آباد کردن این جاده و رسیدگی به وضعیت نامناسب این جاده دیده نمی شود.

 به گزارش ازناو ، در حوزه خلخال ساخت جاده خلخال به اسالم به مشخصات راه اصلی از روستای مجره تا انتهای حوزه انجام شده و روشنایی این مسیر نیز در اولویت دستگاه های ذیربط است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر