تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21867
تاریخ انتشار: د, 1396/12/21 - 07:50
علی پیرمون شهردار هشجین از آمادگی شهر هشجین برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد.

به گزارش ازناو ، علی پیرمون شهردار هشجین از آمادگی شهرهشجین برای استقبال از مهمانان نوروزی خبرداد .

شهردار هشجین گفت:با هدف خدمت رسانی مطلوب به مسافرین و شهروندان فهیم شهر هشجین  نصب المان های شهری ، ریسه های نوری  ،تابلو های راهنمای مسافرو ساماندهی ورودی ها انجام شده است.

شهردار هشجین گفت: جایگاه سوخت و CNG شهر هشجین به صورت 24 ساعته در ایام عید در خدمت مسافرین خواهد بود و لکه گیری خیابان ها معابر با در نظر گرفت وضعیت آب و هوایی تا پایان سال 1396 انجام خواهد شد.

پیرمون اظهار داشت: با هدف رعایت بهداشت محلات و معابر کلیه باکس های جمع آوری مکانیزه زباله قبل از سال جدید شتشو و در معابر با هدف توسعه فضای سبز درختان میوه کاشته شده است.

شهردار هشجین گفت: با وجود به بخش خورش رستم و شهر هشجین مکان های تفریحی این شهر و روستاهای همجوار و رودخانه خروشان قزل اوزن ، پل معلق پیرتقی، بقعه ها وامکان زیارتی در معرض دید گردشگران است و دراندک زمانی می توانند از بناهای تاریخی و اماکن مذهبی و توریستی شهر هشجین بازدید نمایند.

شهردار هشجین گفت: کلیه نیروهای خدماتی طبق کشیک بندی انجام شده در خدمت شهروندان خواهد بود و با توجه به اینکه شهر هشجین در کنار دست جاده اصلی اردبیل سرچم بوده امسال حضور گردشگران به مراتب از سال گذشته بیشتر و افزایش خواهدیافت.

شهردار هشجین با اشاره به اینکه توسعه شهر هشجین وماندگار نمودن مسافرین نیازمند برخورد شایسته با مسافران است بر لزوم تکریم گردشگران و مسافران نوروزی تاکید کرد.

وی با قدردانی از زحمات شورای اسلامی شهر هشجین گفت: انتظار می رود درسال جدید با توجهات بیشتر مسئولین شهرستان و استان شهر هشجین نیز بیش از پیش آبادتر شود.

شهردار هشجین در بخش پایانی سخنان خود گفت: شهر هشجین با سوغاتی های معروف از جمله جاجیم های خوش نقش روستای نمهیل، انواع گلیم و صنایع دستی و شیرمال های سنتی خوش طعم و داروهای گیاهی خوش عطر منتظر حضور مهمانان نوروزی است.

 

انتهای پیام / خلخال

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر