تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21863
تاریخ انتشار: ي, 1396/12/20 - 11:59
رئیس کارگروه ایثار و شهادت شهرستان خلخال گفت: داشته های امروز کشور را مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگری و مجاهدت خانواده شهدا هستیم.

به گزارش ازناو ، رئیس کارگروه ایثار و شهادت شهرستان خلخال گفت: داشته های امروز کشور را مدیون جانفشانی شهدا و ایثارگری و مجاهدت خانواده شهدا هستیم و به حق شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند.

وی گفت: در هر مسئولیتی که هستیم  شهدا ناظر بر اعمال و رفتار ما هستند وباید جایگاه وشان شهدا د رجامعه ای که قرار داریم حفظ شود.

وی هر شهید را پرچمی برای استقلال کشور عنوان وگفت: شهدا هیچ ا رزشی برای مادیات و قدرت قائل نبودند و آنها به خاطر این ملت از جان خود و از سرمایه زندگی خود گذشتند تا آسایش امروز نصیب ملت شود.

فرماندار خلخال گفت: پایه گذاری  پیروزی امروز ما در مقابل استکبار جهانی و همه عناصر غرب و شرق به واسطه شهدا بوده وا ین شهدا هستند که با عشق به وطن و تاسی از فرمان امام راحل در دفاع از کشور از هیچ خدمتی فروگذار نکردند.

وی بر الگوگیری مسئولین از شهدا تاکید و گفت: در هر وظیفه خطیری باید الگوی مسئول شهدا باشد.

در این جلسه فرماندار خلخال با اشاره به اهمیت ساماندهی مزار شهدا و اینکه ساماندهی مزار این عزیزان در اولویت فرمانداری و بنیاد شهید شهرستان خلخال است گفت: در اعتبارات سال 1397 کاستی ها در حوزه اعتبارات جبران و از محل اعتبارات دهیاری ها برای ساماندهی مزار شهدا شهرستان خلخال اقدام خواهد شد.

وی از پیگیری ویژه خود برای بحث کاهش اعتبارات بنیاد شهید وامور ایثارگران خبر داد وگفت: سهم اعتبارات امسال بنیاد شهید از محل اعتبارات شهرستانی و استانی با جدیت پیگیری و اختصاص خواهد یافت.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر