تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21855
تاریخ انتشار: ش, 1396/12/19 - 08:15
با هدف افزایش دید افقی رانندگان متردد در جاده شاهرود و افزایش ایمنی در این مسیر برای مسافران شاخ برگ درختان در مسیر جاده خلخال به شاهرود کوتاه و افزایش دید افقی ممکن گشت.

به گزارش ازناو، محمدقربانی رئیس اداره اداره راهداری وحمل و نقل جاده ای شهرستان خلخال از اجرای طرح شاخ و برگ زنی درختان مسیر خلخال به شاهرود خبر داد وگفت: این طرح با هدف افزاییش دید افقی برای رانندگان متردد در این مسیر، حفظ جان مسافران انجام شده و با کوتاه نمودن شاخ برگ درختان متمایل به جاده با همکاری اهالی روستاهای مسیر و صاحبان املاک و دهیاری های بخش شاهرود هم اکنون مسیر خلخال به شاهرود کاملا با دید افقی بالا برای تردد در ایام نوروز  آماده است.

قربانی گفت: در مسیر خلخال به شاهرود شانه های خاکی مسیرها نیز در راه های روستایی و فرعی برای تردد راحت اهالی تیغه زنی شده و اقدامات لازم در روستاهای باقیمانده تا پایان سال انجام خواهد گرفت.

قربانی اشاره کرد: بیشترین مسیری که موجب شده بود تا کاهش دید رانندگان در جاده خلخال به شاهرود اتقاق بیافتد در کنار دست روستاهای اسبو ، اسکستان ودرو و شال بود که با حضور راهداران و امکانات اداره راهداری این عملیات انجام شد.

رئیس اداره راهدرای خلخال اعلام کرد: یکی از مصوبات اصلی کمیته حمل و نقل و شریان های حیاتی و کمیته سیل و طغیان شهرستان خلخال اجرای همین طرح درجاده شاهرود بوده که در نشست با بخشدار شاهرود این طرح مصوب گردیده است.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر