تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21746
تاریخ انتشار: چ, 1396/12/02 - 08:14
درد دل اهالی همجوار ساکن دانشگاه آزاد خلخال /
گله مندی اهالی از نبود پیاده رو مناسب در حاشیه شهر خلخال
نبود پیاده رو در دو طرف جاده قدیم خوجین در جوار دانشگاه آزاد اسلامی خلخال و شهرک صنعتی موجب مشکلات عظیمی برای ساکنان این اهالی شده اهالی از این وضعیت و بی توجهی شورای اسلامی شهر خلخال گله مند هستند.

به گزارش ازناو ، بعداز میدان ولیعصر و عبور از سه راه دانشگاه آزاد خلخال دیگر هیچ پیاده رویی دیده نمی شود و اهالی ساکن در جنب دانشگاه و جوار شهرک صنعتی که در دویست متری دانشگاه منزل داشته و ساکن هستند با مشکلات عدیده ای روبرو هستند.

درموقع بارندگی نبود پیاده رو باعث شده که آب جاری شده از خیابان درکنار آسفالت خیابان با گل لای جاری و اهالی در سخت ترین شرایط از داخل آب و گل و لای راه منزل خودرا در پیش گیرند.

به دلیل نبود پیاده رو اکثر دانش آموزان و اقشار مختلف مردم که در کنار خیابان جهت رفتن به سرکار و منزل و دانش آموزان در حال همیشه در خطر تصادف با ماشین های عبوری هستند.

ولی مهمتر از همه عدم ساماندهی این منطقه و در حاشیه قرار گرفتن این منطقه است که بعد از کوی لاله در محدوده روستای خوجین قرار دارد این محدوده دانشگاه جز شهر بوده و اهالی از این موضوع گله مند هستند که آخرین بار شوراهای دوره پنجم شهر خلخال در زمان انتخابات زیارت کردند و تاکنون بعد از گذر چندین ماه از آغاز به کار این شورا هنوز زیارتی دوباره حاصل نشده و در آخرین جوابی که از شورا و شهرداری گرفته اند که آن را موکول به تابستان کرده اند که در آن زمان این مسیر کاملا خشک و گل لایی ندارد.

واکنون در فصل بارش با کمی بارندگی تا عرض 5 متری همین جاده قدیم گل لای زندگی را بر مردم این منطقه سخت کرده است.

اهالی اظهار داشتند: بعد از سه راهی دانشگاه ، نه حضوری از جمع آوری آنچنانی زباله از سوی شهرداری و نه توجهی از شورای اسلامی در رسیدگی به این مناطق دیده می شود.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر