تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21708
تاریخ انتشار: س, 1396/11/24 - 14:13
فرماندار خلخال عنوان داشت: مشکلات پزشکان خلخال در اولویت توجه این فرمانداری و مسئولین استانی و کشوری است و با جدیت پیگیری می شود /پزشکان خلخال امروز با تعهد اخلاقی وانسانی وپزشکی خود "نه "دوباره به فراخوان اعتراض ضد انقلاب دادند.

به گزارش ازناو ، بعداز حماسه ای ماندگار در 22 بهمن و تحقق فرمایش مقام معظم رهبری با عنوان 22 بهمن تماشایی سال 1396  اینبار در اقدامی متعهدانه و انقلابی پزشکان خلخال به فراخوان اعتراضی ضد انقلاب هت در کشور " نه" دوباره گفتند.

امروز فریدون بابایی فرماندار خلخال  در گفتگو با خبرنگار ازناو  از نشست با نماینده پزشکان شهرستان خلخال و ریاست دانشکده علوم پزشکی خلخال  خبر داد: فرماندار خلخال با قدردانی از خدمات شایسته دانشکده علوم پزشکی و پزشکان و پرستاران و مجموعه کارکنان دانشکده علوم پزشکی گفت: ارائه خدمات شایسته از سوی این قشر موجب رضایتمندی اقشار مختلف مردم شده و رسانه ها باید همکاری کنند درکنار مطالبه گری و بیان مشکلات و رساندن آن به گوش مسئولین در بهتر شدن وضعیت همکاری لازم راداشته باشند.

فرماندار خلخال گفت: ما خواستار تعهد عملی سازمان های بیمه گر به انجام تعهدات خود در قبال پزشکان   حق و حقوق آنان هستیم و در این راستا پیگیری از سمت شهرستان ، استان و وزارتخانه در حال انجام است و قسمتی از مشکلات و مطالبات وکارانه پزشکان از محل اعتبارات دانشکده علوم پزشکی خلخال حل و مابقی نیز با پیگیری جدی قابل حل است.

فرماندار خلخال از قول پیگیری سریع این موضوع خبر داد وگفت: پزشکان با اخلاق ومتعهد خلخال نیز قول خدمت و همکاری در جهت خدمت به مردم دادند.

رئیس شورای سلامت شهرستان خلخال  با اشاره به امکانات وتجهیزات بیمارستان امام (ره) و خدمات ارائه شده  باحضور بیش از 25 پزشک در تخصص های مختلف در شهرستان گفت: رسانه ها درکنار بیان مشکلات ، خدمات را نیز اعلام نمایند.

بابایی گفت: خدمات انجام شده از جمله در حوزه چشم پزشکی و سایر حوزه ها در شهرستان بی نظیر است و در مقایسه با خیلی از بیمارستان های برخوردار در شهرهای بزرگ  این خدمات شایسته قدردانی است.

فرماندار خلخال از تجهیز بخش های مختلف دانشکده علوم پزشکی  و بیمارستان امام خمینی (ره) به انواع دستگاه های مجهز برای اتاق های عمل درحوزه چشم پزشکی و داخلی خبر داد.

 به گزارش ازناو ، فرماندار خلخال به قول نماینده پزشکان خلخال اشاره و گفت: پزشکان خلخال با تعهد وجدانی و پایبندی به اصول انسانی در حال خدمت به مردم هستند ولحظه ای از این خدمت رسانی دریغ نخواهند کرد.

 به گزارش ازناو ، نشست نماینده پزشکان شهرستان خلخال و ریاست دانشکده علوم پزشکی خلخال نشان داد که هنوز پزشکان پای تعهد اخلاقی خود در قبال جامعه  پای کار هستند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر