تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21706
تاریخ انتشار: د, 1396/11/23 - 18:10
دادستان عمومی وانقلاب خلخال گفت: حسین اسدی هنوز پیدا نشده است ومردم شایعات شبکه های اجتماعی وتلگرامی را باور نکنند.

به گزارش ازناو ، علی نباتی  عصرامروز 23 بهمن ماه در  نشست با خبرنگاران رسمی و پایگاه خبری ازناو خلخال گفت: روند پرونده از تاریخ 13 فروردین 1396 با تشکیل پرونده ویژه درجریان بوده با تحقیقات از سوی مرجع انتظامی وقضایی و اداره آگاهی و اداره اطلاعات و در اواخر حضور پلیس جنایی کار به صورت کارشناسی جامع و فنی در جریان است و نهایتا به خاطر حساسیت پرونده باحضور  بازپرس ویژه دادگستری شهرستان خلخال تحت پیگیری و اقدام است و در روز های گذشته در تاریخ 11 بهمن ماه  مستنداتی از سوی شاکی پرونده به این دادستانی ارائه شده که در دست بررسی در دادستانی خلخال است.
دادستان خلخال  هرگونه شایعات در فضای مجازی در خصوص اینکه کودک پیدا شده را تکذیب نمود.
نباتی با اشاره به فرمایش ناصر عتباتی دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گفت: تمامی توضیحات بیان شده در خصوص این پرونده از زبان دادستان مرکز استان و اینجانب دادستانی خلخال وجهه قانونی داشته و بقیه شایعات در فضای مجازی و شبکه های تلگرامی صحت نداشته و غیر از توضیحات دادستان اردبیل بقیه موارد نشر اکاذیب بوده و جرم محسوب و پیگیرد قانونی دارد.
عضو شورای تامین شهرستان خلخال  با اشاره به این که در روزهای اخیر سه نفر این خصوص دستگیر و تحقیقات اولیه از این افراد در حال انجام است گفت:  و تا حصول نتیجه نهایی با قاطعیت این پرونده  از سوی دادگستری شهرستان در حال پیگیری است.
دادستان خلخال  از مردم خواست تا شایعات در این خصوص را باور نکنند واگر خبری از پیدا شدن و موضوعات مربوط به حوزه قضایی باشد قطعا با حضور خبرنگاران رسمی شهرستان خلخال این اخبار به اطلاع عموم خواهد رسید.
دادستان عمومی وانقلاب خلخال از مدیران سایت ها ، کانال های تلگرامی وشبکه های اجتماعی خواست تا هر گونه اخبار را از منابع رسمی پیگیر باشند و در صورت مشاهده شایعه پراکنی از سوی کانال ها و شبکه های اجتماعی با آنان برخورد قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت.
دادستان خلخال گفت: تا این لحظه کودک پیدا نشده واگر کودک رویت شود حتما با تحویل آن به خانواده شاکی پرونده  آن را از سوی مقام دادستانی مرکز استان و شهرستان خلخال به اطلاع عموم از رسانه ملی و سایت های خبری رسمی ومعتبر خواهیم رساند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر