تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21611
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/11 - 07:37
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: بیش از یکصد عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی در ایام دهه فجر در مساجد ، پایگاه های محلات و روستاها و حوزه ها مقاومت بسیج برگزار می شود.

به گزارش ازناو ، سرهنگ پاسدار جهانبخش عطایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ازناو ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه به مردم فهیم و قدرشناس خلخال گفت: بیش از یکصد عنوان برنامه فرهنگی ، اجتماعی در ایام دهه مبارک فجر در مساجد ، پایگاه های محلات، پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها و شهرها برگزار خواهد شد.

عضو شورای تامین شهرستان خلخال به افتتاج چندین طرح از جمله افتتاح پایگاه های مقاومت ، زمین های روباز فوتبال در روستاها و سایر پروژه های اقتصاد مقاومتی در شهرستان خلخال اشاره و بیان داشت: دیدار با خانواده معظم شهداو ایثارگران و برگزاری یادواره ها  در اولویت برنامه ای ایام الله دهه فجر بوده و در این ایام دستاورد های انقلاب اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم به جامعه معرفی خواهد شد.

وی با پاسداشت مقام حضرت فاطمه زهرا (س) و لزوم حفظ شان و جایگاه  این بانوی مکرم اسلام تاکید وگفت:  برنامه های ایام الله دهه فجر بیشتر مردمی بوده و انتظار می رود صاحبان اصلی انقلاب که این مردم هستند خود بیشتر مشارکت داشته باشند.

عطایی اضافه کرد: نشست های روشنگری و بصیرتی با حضور کارشناسان این حوزه در مدارس شهری وروستایی حاضر و نقش محوری امام راحل در پیروزی انقلاب اسلامی را بیان و به تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهند پرداخت .

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر