تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21584
تاریخ انتشار: پ, 1396/11/05 - 13:54
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه دانشکده علوم پزشکی شهرستان خلخال در سال 1397 40 درصد افزایش یافت.

به گزارش ازناو ، بشیر خالقی ظهر امروز  در مراسم روز پرستار که در مجتمع فرهنگی ارشاد خلخال با حضور مسئولین شهرستان خلخال و جامعه پرستاری و علوم پزشکی خلخال برگزار شد گفت: با پیگیری های انجام شده بودجه دانشکده علوم پزشکی خلخال در سال 1397  40 درصد افزایش یافته است.

دکتر خالقی ضمن تبریک روز پرستار به جامعه پرستاری و دانشجویان دانشکده پرستاری خلخال از پیگیری مشکلات آنان و تلاش نمایندگان برای احقاق حق پرستاران در کشور خبرداد.

وی از وظایف اعضای کمسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی را پیگیری امورات ومطالبات به حق پرستاران و سایر زمینه های پزشکی عنوان کرد.

در این مراسم دکتر علی اکبر شکارچی رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال نیز از فعالیت بیش از 170 پرستار در مراکز درمانی و بیمارستان خلخال یاد کرده وگفت: پرستاران در سخت ترین شرایط بیشترین زحمات را برای نجات همنوع متحمل می شوند.

وی بر تکریم پرستاران تاکید و گفت: پرستاران  به عنوان افرادی در خط مقدم در خدمت نظام سلامت هستند.

در این مراسم با حضور مسئولین شهرستان خلخال از پرستاران نمونه کشوری ، استانی و شهرستانی در مراکز درمانی و بیمارستان تجلیل به عمد آمد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر