تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21576
تاریخ انتشار: چ, 1396/11/04 - 09:55
دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خلخال گفت:120 برنامه فرهنگی،‌اجتماعی و بصیرتی در ایام دهه فجر در خلخال برگزار خواهد شد.

به گزارش ازناو ، سید حمد الله نقیب صبح امروز درجلسه کمیته تبلیغات واطلاع رسانی شهرستان خلخال که با حضور رئیس اداره فرهنگ  وارشاد و خبرگزاری صدا وسیما ،خبرگزاری ایرنا و سایت خبری ازناو برگزار شد گفت: بیش از 120 برنامه فرهنگی در ایام الله دهه فجر برگزار خواهد شد.

نقیب اضافه کرد: در برنامه دهه فجر سال 1396 سعی شده که مردم محوری در اولویت برنامه ها باشد و با اولویت ایام الله دهه مبارک فجر برنامه در مناطق شهری و روستایی ومراکز بخش ها انجام گردد.

نقیب ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران رسمی شهرستان خلخال در پوشش برنامه های هفته دولت در شهرستان خلخال گفت: انتظار می رود برنامه های سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به صورت چشمگیر و شایسته و در شان مردم انقلابی شهرستان خلخال از رسانه های ملی و خبرگزاری های رسمی انعکاس یابد.

دبیر ستاد دهه فجر شهرستان خلخال گفت: در روز هفتم بهمن ماه که سالگرد اولین شهید انقلاب خلخال است برنامه از ساعت 8 صبح با حضور مسئولین و غبار روبی مزار شهید مظفر عزیزی و حضور در محل شهادت این شهید در خیابان بیمارستان قدیم خلخال ادامه و مسئولین شهرستان خلخال با حضور در منزل خانواده معظم شهید با خانواده شهید دیدار و سپس در برنامه شهرستانی شهید مظفر عزیزی در مجتمع فرهنگی ا رشاد خلخال حضور خواهند یافت.

رئیس کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی افزود: دستاورد های دولت در شهرستان خلخال در ایام الله دهه فجر در قالب طرح ها و پروژه های عمرانی به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر