تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21551
تاریخ انتشار: ش, 1396/10/30 - 07:25
رئیس دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: بیمارستان امام (ره) و درمانگاه تخصصی شفا به دستگاه لاپاراسکوپی و اکوی قلبی رنگی مجهز شد.

به گزارش ازناو ،علی اکبر شکارچی صبح امروز در اولین دقایق ساعات اداری شنبه در جلسه کمیته دهه فجر  شهرستان خلخال گفت: بیمارستان امام (ره) خلخال و درمانگاه تخصصی جدید الاحداث شفا خلخال به دستگاه اکوی قلبی رنگی و لاپاراسکوپی مجهز شد.

وی از بهره برداری این دستگاه ها در اتاق عمل و درمانگاه شفا در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد واز زحمات نماینده مردم خلخال و کوثر در پیگیری تهیه وتجهیز بیمارستان امام (ره) به مجهزترین ست های اتاق عمل قدردانی نمود.

شکارچی افزود: دستگاه لاپاراسکوپی برای عمل جراحی بدون باز کردن شکم در بیماران که نیاز به جراحی داخلی دارند به کار می رود و با بهره گیری از این دستگاه خیلی از مشکلات مردم خلخال در مراجعت به مراکز درمانی استان حل خواهد شد.

شکارچی جمع هزینه تهیه این دستگاه برای درمانگاه شفا  و بیمارستان امام (ره) را جمعا 4 میلیارد ریال عنوان کرد.

شکارچی از مخاطبان و مردم قدرشناس خلخال خواست تا اخبار پزشکی و سلامت در شهرستان خلخال از از خبرگزاری های رسمی و سایت های معتبر  و صدا وسیما دریافت دارند و دانشکده علوم پزشکی با کارشناسان مجرب و معاونت های بهداشتی و اجتماعی و سایر آماده پاسخگویی به مردم در خصوص اقدامات انجام یافته در مراکز درمانی وبیمارستانی هستند.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر