تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 21548
تاریخ انتشار: ج, 1396/10/29 - 16:42
برفروبی در مرکز شهر خلخال عملا انجام می شود ولی این برفروبی تا به حاشیه برسد چند روز ظول می کشد که این روند گله مندی اهالی کوچه پس کوچه های خلخال را در پی داشته است.

به گزارش ازناو،در روز های اخیر علیرغم این که بارش برف در شهر خلخال نبوده ولی در کوچه فاتحان 2 در خیابان شهید رجایی خلخال اهالی از تردد در این کوچه به خاطر وضعیت نامناسب محروئم هستند.

شیب تند کوچه فاتحان 2- فاتحان 1 - فاتحان 3-فاتحان 4 به علت شیب در اوایل صبح قابل تردد ولی در بعدازظهر به خاطر یخ زدگی و یخبندان برای اهالی کوچه حادثه آفرین است.

برفروبی در مرکز شهر خلخال  عملا انجام و به چشم دیده می شود ولی تا به حاشیه برسد به چند روز می انجامد که گله مندی اهالی خیابان حبیب ابن مظاهر و خیابان شهید رجایی وخیابان های همجوار در قاضیلر نمونه  ای قابل مشاهده در زمان بارش برف است.

اهالی خیابان شهید رجایی خواستار بررسی مشکل اهالی این منطقه توسط شهرداری به لحاظ شیب تند کوچه ها شده و بارها از حادثه های لغزندگی در این کوچه گله مند هستند.

اهالی محروم و طبقه کارگر این منطقه ضمن اشاره به این موضوع که در زمان انتخابات شورای اسلامی هر روز برای اخذ رای در محل بودند ولی اکنون با وجود مشکلات فراوان دیگر خبری از شوراها در این مناطق نیست.

ایثارگران ساکن در این منطقه نیز از بی توجهی شورای اسلامی شهر خلخال و شهرداری به مناطق حاشیه ای اظهار گله مندی کردند.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر