تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21505
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/24 - 11:37
رئیس کارگروه اشتغال شهرستان خلخال /
متقاضیان اشتغال در سامانه " کارا " ثبت نام نمایند
رئیس کارگروه اشتغال شهرستان خلخال از آغاز به کار سامانه " کارا " خبر داد و خواستار ثبت نام علاقمندان به اشتغال در سامانه کارا شد.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی در جلسه کمیته فنی کارگروه اشتغال شهرستان خلخال از آغاز به کار سامانه ثبت نام متقاضیان اشتغال به نام " کارا " خبر داد و از علاقمندان به اشتغال خواست تا در این سامانه ثبت نام نمایند.

فرماندار خلخال اعتبارات اشتغال روستایی از محل معاونت امور روستایی رئیس جمهور را برای شهرستان خلخال 12 میلیارد تومان عنوان گفت: این تسهیلات 6 درصد و با بازپرداخت دراز مدت خواهد بود که لازم است کلیه طرح های ارائه شده به کارگروه اشتغال از طریق مردم توجیهی داراری مستندات باشد.

فرماندار خلخال گفت: سهم  اشتغال فراگیر روستایی شهرستان خلخال نیز 56 میلیارد است که تا امروز 103 طرح در کمتیه فنی و استان و شهرستان خلخال مصوب و تاکنون پرداختی دربانک ها عامل نداشتیم

فرماندار خلخال به بحث اعتبارات بانک سینا و پارسیان اشاره وگفت: در بانک سینا استان اعتبار 35 میلیارد تومان برای استان در مسیر اشتغال مصوب شده که شهرستان خلخال تاکنون 9 میلیارد تومان از این تسهیلات را جذب کرده است.

وی در خصوص بانک پارسیان نیز گفت: از محل این بانک نیز 10 میلیارد برای اشتغال استان مصوب شده که شهرستان خلخال حدود 2 میلیارد تومان از تسهیلات را با معرفی طرح ها به خود اختصاص داده است.

وی از دستگاه های عضو کارگروه اشتغال شهرستان خلخال خواست تا در مسیر ثبت نام اعضا و افراد برای اشتغال اگر سامانه رصد مانع شود و اگر فردی در سال های گذشته که ثبت نام کرده اشتغال نیافته است و تسهیلاتی دریافت نکرده حتما همکاری لازم انجام گیرد تا در سامانه کارا ثبت نام و در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری اشتغال واقعی وثابت و پایدار در شهرستان خلخال انجام گیرد .

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر