تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21478
تاریخ انتشار: س, 1396/10/19 - 15:58
فرماندار خلخال از افتتاح مدرسه شهید نیکبخت محمودی روستای طولش با اعتبار صرف شده 550 میلیون تومان خبر داد.

به گزارش ازناو ، فریدون بابایی بعدازظهر امروز  از تحقق آرزوی مردم روستای طولش و دانش آموزان محروم این روستا و افتتاح مدرسه شهید نیکبخت محمودی روستای طولش با اعتبار صرف شده بیش از 550 میلیون تومان در شش کلاس درس خبر داد و گفت: 200 میلیون تومان از هزینه صرف شده در این مدرسه موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران متقبل شده که جای تقدیر از این خیر دارد.

فرماندار خلخال گفت: روستای طولش یکی از روستاهای بزرگ شهرستان خلخال در بخش مرکزی و دارای مهاجرت معکوس است و به خاطر جوان بودن اهالی این روستا یکی از اولویت های مهم این روستا بعد از این مدرسه  تکمیل و تحویل سالن ورزشی این روستا به جوانان متعهد و با اخلاق این روستا است.

فرماندار در حضور مدیران کل و معاونین آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی استان اردبیل گفت: اعتبارات آموزش و پرورش خلخال امسال به سقف سه برابر رسیده است و تلاش می شود تا مشکلات حوزه آموزش و زیرساخت ها با پیگیری و پاسخ به مطالبات مردم حل شود.

در این مراسم سخاوت بیرامی مدیریت آموزش و پرورش خلخال از تلاش های قرارگاه خاتم الانبیا سپاه پاسداران و سپاه ناحیه خلخال  در اهدا بسته های آموزشی و فرهنگی به مدارس شهرستان خلخال از زحمات آنان تقدیر کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر