تازه ترین مطالب

کد مطلب: 21425
تاریخ انتشار: ي, 1396/10/10 - 21:51
به همت پایگاه بسیج علمی شهرستان خلخال کارگاه آموزشی یک روزه دهیاران آشنایی با انرژی خورشیدی دهیاران در مرکز فنی و حرفه ای خلخال برگزار شد.

به گزارش ازناو ، با هدف آشنایی دهیاران بخش مرکزی خلخال با مزایای انرژی خورشیدی از سوی پایگاه بسیج علمی شهرستان خلخال کارگاه یک روزه آموزشی باانرژی های تجدید پذیر" انرژی خورشیدی " برگزار شد.

شادمان روشن دهی رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان خلخال ضمن مثبت ارزیابی کردن این کارگاه آموزشی گفت: اصلی ترین هدف این کارگاه آموزشی آشنایی دهیاران با انرژی تجدید پذیر برای استفاده پخت پز،روشنایی،وگرمایش است که در روستاها فرهنگسازی این مهم می تواند روستائیان را یاری نماید.

روشن دهی گفت:  دهیاران در این دوره آموزشی با انواع سلول های فتوولتائیک ، اینورتر ، ابزار های اندازه گیری سولار ، طراحی مدار و نصب و راه اندازی پنل خورشیدی و چراغ پارکی خورشیدی آشنا شدند.

احمدقنبری بخشدار مرکزی نیز ضمن قدردانی از فعالیت های ارزنده بسیج علمی شهرستان خلخال گفت: بخشداری مرکزی و دهیاری های تابعه آماده است تا در زمینه های لازم و مفید برای دهیاران دوره های مختلف آموزشی از سوی بسیج علمی برگزار شود.

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

ارسال نظر